Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o ingrijitoare cu limba germana pentru o batrana de 95 ani (168cm, 64kg) la o casa cu gradina in Munchen. Doamna este inclusa in nivelul 3 de ingrijire, a avut accident vascular cerebral, este partial incontinenta si partial mobile (are la dispozitie scaun cu rotile). Perioda: 3 luni Data începerii: 24.1.2015 Locul: Munchen, Germania Remunerare: 3010 EUR net / 3 luni + cheltuieli de calatorie asigurate Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (minimum A2) - Experienta in ingrijire persoane varstnice - Inregistrarea in agentia noastra (gratis) la adresa (ro.sunset24.eu/reg)

Cerinte

Cine suntem: Agentia SunSet Blvd. se ocupa cu furnizarea serviciilor personale din anul 1998. Datorita functionarii noastre de succes pe piata slovaca din 2004, ne-am extins domeniul de aplicare si in strainatate. Incepand cu anul 2005, ne-am specializat in furnizarea de servicii de ingrijire in tarile vorbitoare de limba germana. Scopul nostru este de a deveni o agentie globala de renume specializata in servicii de ingrijire si servicii auxiliar de leasing personal, cu un accent pe servicii de inalta calitate si satisfactia maxima a clientilor si angajatilor nostri. 10 ANI CU VOI SUNSET Blvd. SRL

12 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja