Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o ingrijitoare pentru o doamna de 86 de ani cu mobilitate redusa (65 kg, 168 cm). Este inclusa in nivelul 1 de ingrijire, are la dispozitie scaunul cu rotile, rolatorul. Doamna are incontinenta, slabiciune senila si dementa, avind astfel memorie de scurta durata, in general este linistita. O data pe saptamana este vizitata de serviciul de asistenta medicala Pflegedienst. Va oferim: - cooperare cu un partener de incredere cu experienta in domeniu de 10 ani; - lucru pe timp indelungat cu plecari pe cite 3 luni; - va asiguram cu lucru rapid si fara taxe de mediere, fara comisioane; - remunerare echitabila (pentru a afla nivelul salariului va rugam sa ne contactati) - servicii profesionale pe perioada cooperarii - bonus de calatorie si alte beneficii Cerinte fata de candidat: - Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (minimum A2) - Experienta in ingrijire persoane varstnice - Inregistrarea in agentia noastra (gratis) la adresa ro.sunset24.eu

Cerinte

Inregistrarea gratuita Pe toti doritorii ii rugam sa se inregistreze online indeplinind formularul de inregistrare pe pagina web in sectia „Inregistrare rapida”. Va rugam sa nu uitati sa indicati numarul de telefon, pentru a va putea contacta cat mai rapid. 10 ANI CU VOI ! SUNSET Blvd. SRL

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja