Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajatorul din UK ofera un contract de munca pe perioada nedeterminata: Angajeaza 10 candidati pentru pozitii de live in carer 22 candidati pentru pozitii de home care worker Live-in carers - salariu incepand cu 470,80 gbp/saptamana, intre 1700-2000 lire/luna, cu masa si cazare oferite gratuit; se lucreaza la domiciliul rezidentului, programul de munca este flexibil, de ex.puteti lucra 2-3 luni 3 saptamani pauza, 28 zile concediu platit/an. Homecare workers - salariul este de la 7,50-8,50 lire/ora (=1400-1700 lire/luna) - 40-45 ore lucru/saptamana - 2 zile libere/sapt - Cazarea aranjata de angajatorul Agincare contra cost 250-350 lire/luna (cu utilitatile incluse) - 28 zile/an de concediu platit - beneficiati de inregistrare pentru NINO - veti fi inregistrati pentru sistemul SSP (Social Pension Scheme) - uniforma asigurata Candidatii acceptati pe o pozite de homecare worker vor urma 3 zile de Training. * Trainingul cuprinde urmatoarele aspecte: - responsabilitatile unui asistent social/care worker - oferirea primului ajutor - manuirea persoanei in varsta - medicamentatie - alimentatie - notiuni de igiena personala (Trainingul va avea loc in Timisoara in data de 28-30 august 2014 si va fi oferit de catre compania angajatoare din Anglia. Nu exista taxe de mediere si plasament!

Cerinte

- varsta intre 20-55 ani - nivel de limba engleza mediu - scris, vorbit, citit - permis de conducere categoria B este un avantaj Documentele pe care trebuie sa ni le trimiteti sunt urmatoarele: - CV-ul dvs in limba engleza - copie ultima diploma de studiu - copie buletin/carte identitate si pasaport - copie carnet de conducere - cazier

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja