Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Pentru unul din partenerii nostri din UK cautam Ingrijitoare la domiciliu (Live-in Care Assistant), dornice sa lucreze in zona Hampshire, UK (in apropiere de Londra). Principalele responsabilitati la locul de munca sunt urmatoarele: - asigurarea ca beneficiarul primeste cel mai inalt standard de ingrijire - asistenta si ajutor in schimbarea hainelor, hranire si deplasare - activitati de curatenie - suport moral Beneficii: - Salariul brut este de - £500-600/saptamana (£1720 - 2014 NET/luna) - Cazarea este GRATUITA la domiciliul clientului - Aveti posibilitatea ca la 2-3 luni, sa veniti 1-2 saptamani acasa - Sprjin in deschiderea contului bancar si asistenta in vederea aplicarii si obtinerii NINO - Sprijin oferit pe toata perioada contractuala

Cerinte

Limba engleza la nivel mediu. Experienta in domeniul sanatatii (infirmierii, kinetoterapeutii, terapeutii masaj, etc. sunt bineveniti sa aplice) Doamne rabdatoare, comunicative si orientate catre invatare si lucrul cu persoane in varsta. Fara comisioane sau costuri ascunse!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja