Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: • Experienta in ingrijire constă ca avantaj • persoană de încredere, calm și răbdător, care este dispus să ajute persoanele cu handicap • Permis de conducere EU cat. B • Nivel de cunoaștere a limbii engleze -AVANSAT Descrierea jobului: Aplică pentru postul-PA în Marea Britanie! Îngrijitoare la domiciliu - LIVE IN (PA - Personal Assistant) Wide Range Services te invită să explorezi Marea Britanie și să primești un salariu competitiv! Angajatorul caută femei cu vârsta cuprinsă între 21 și 35 de ani, care doresc să practice și să evalueze experiența în domeniul îngrijirii!! • Plasare gratuită! • Training complet de cinci zile în cadrul firmei pentru pregătirea Dumneavoastră. (cazare gratuită și pe durata cursului) • Mesele și cazarea este oferit gratuit • Salarizare £ 1495 pe lună (brut) O scurtă descriere a postului: Ajutor oferit persoanei îngrijite în rutinele zilnice,acordarea îngrijirilor igienice. Se ocupă în principal cu asigurarea confortului persoanelor îngrijite. Supravegherea stării de sănătate. • concediu plătit 28 zile • oportunități de educație continuă

Cerinte

Cerințe: • Experienta in ingrijire constă ca avantaj • persoană de încredere, calm și răbdător, care este dispus să ajute persoanele cu handicap • Permis de conducere EU cat. B • Nivel de cunoaștere a limbii engleze -AVANSAT

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja