Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Aveti permis de conducere si v-ar placea sa lucrati ca infirmiera la domiciliu in Anglia? Belrao Group are o experienta de peste 11 ani de recrutare, birou in UK si o relatie foarte buna cu angajatorul dvs, deja evaluat foarte ridicat de clientii nostril. BENEFICII: -plata pe turele de zi este de 8,70 lire/hr -plata pentru turele de noapte 68.85 lire/tura de noapte -cazarea este contra cost , 1 persoana/camera, nu se plateste cazare in avans, se retrage din salar -veti fi preluati de la aeroport de catre angajator (doar 1 aeroport desemnat) -cursul de calificare Care Certificate este finantat de companie -la sosire veti face 3 zile de training teoretic si 2 zile practica -angajatorul va ofera masina si masina vine cu plin, vor suporta costurile masinii si inclusiv asigurare -suport cu toate actele (NINO, cont bancar)

Cerinte

-Obligatoriu permis de conducere cu experienta in condus -Nu solicitam experienta in domeniu, ci dorinta de a invata -Persoana calma, sociabila, prietenoasa, optimista, responsabila, flexibila

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Limbi straine necesare Engleza

7 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai