Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Daca esti interesata de un job ca si infirmiera in azile din Anglia, iti oferim cea mai buna oferta. Pe 1 Aprilie poti fi in Anglia la job! Plata incepe de la 7,85lire/hr si creste pana la 8,50lire/hr, semnare contract munca in tara pe perioada nedeterminata. NU perceperm COMISION/TAXE de mediere. Cazare pusa la dispozitie de angajator (250-300GBP/luna cu utilitati incluse). Suport cu deschidere cont bancar, obtinere NINO. Concediu platit 28 zile/an. Gratuit: uniforma, asigurare medicala si traducerea actelor la dosar. Transport DECONTAT de care angajator. Plecari sigure si rapide! Suntem o agentie de peste 11 ani pe piata din Romania!

Cerinte

Pentru a putea fi eligibila trebuie sa indeplinesti cateva conditii si anume: - sa ai cunostinte de limba engleza la un nivel mediu/conversational - persoana blanda, calda , rabdatoare - sa ai cazier curat -experienta cu varstnicii ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc)

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

6 pozitii disponibile