Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Agentia SUNSET 24 Ltd. angajeaza ingrijitoare si ingrijitori harcnici cu cunostinte de limba germana (min. A2) pentru Germania. FARA COMISION !!! Va oferim: - Imagine de ansamblu a pietei fortei de munca in Germania - Venit stabil si regulat - Plecari pe termine de 1-3 luni, si o luna vacanta platita - Oportunitatea de a alege din ofertele noastre dupa propriile cerinte - Posibilitatea de a lucra imediat si fara taxe de mediere - Ajutor in orice situatii ce intervin pe parcursul aflarii in strainatate (la locul de munca)

Cerinte

Cerinte: -cunostinte de limba germana la nivel conversational (minimum A2) -experienta in ingrijire persoane varstnice -inregistrarea in agentia noastra (gratis) Inregistrarea gratuita: Ingregistrati-va gratis si sigur pe pagina noastra web si timp de 48 ore ve-ti fi contactat de catre coordinatorii nostri. Contactam doar persoanele inregistrate. Va rugam, nu uitati sa mentionati numarul de telefon, pentru a va putea contacta cit mai rapid! IMPREUNA DIN 2004 SUNSET 24 Ltd.

100 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai