Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Belrao Group o agentie cu experienta de peste 10 ani pe piata din Romania iti pune la dispozitie job-uri in domeniul Health and Care in azile din Anglia ca si Infirmiere. Ce va oferim: - un loc de munca sigur si legal cu contract de munca semnat in tara direct cu angajatorul din Anglia pe o perioada nedeterminata - plata incepe de la 7,4 lire/hr brut, dupa 3 luni creste la 7,65 lire/hr brut, iar ulterior la 7,9 lire/hr brut - garantate minim 35 de ore/ saptamana + ore suplimentare - se lucreaza in ture de zi si in ture de noapte - 28 zile concediu/an platit - cazare pusa la dispozitie de angajator contra cost (£250 - 300/luna cu utilitatile incluse) - la sosire in UK: training la sosire- Induction Framework to Adult Social Care-, deschidere cont bancar, obtinere CRB, suport pentru obtinerea National Insurance, cazare si masa asigurata timp de 1 saptamana (platita pentru dvs in avans) - angajatorul este lider de piata in UK, Certificat ISO 9001 -100 lire achitati de angajator pentru transportul catre UK pe baza facturi/chitanei de la bilet - suport pe toata perioada sederii 24/7 - suport cu traducerea actelor necesare la dosar

Cerinte

Ce conditi trebuie sa indepliniti: - limba engleza nivel conversational - experienta cu varstnici ( se ia in considerare experienta si cu membrii din familie, vecini, cunostinte etc) - varsta incepand cu 18 ani - cazier judiciar fara antecedente - dorinta de a lucra in domenii de ingrijire varstnici - persoana rabdatoare si empatica Asteptam cu interes sa ne sa ne trimiteti CV-ul dvs pentru a verifica conditiile de eligibilitate si ulterior de a face demersurile necesare plecari in UK.

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja