Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ingrijitori in azile-homecare giver-cu sau fara experienta, pentru azile din urmatoarele zone din UK: Gloucester & Wiltshire (Swindon area) si Wellingborough Beneficii: • Biletul de avion + bilet de autobuz platite de companie, pretul lor se va deduce din salariul angajatului in 3 luni • Cazarea asigurata de angajator contracost cu aprox. £70 – 77/saptamana • Plata se face cu £6.70-£7.50/ora • Se ofera training gartuit de doua saptamani • Concediu de 4 saptamani/an

Cerinte

Cerinte: • persoane de gen feminin sau masculin, mature, apte pentru lucrul cu persoane suferinde • cunostinte de limba engleza la nivel mediu • se lucreaza 37.5 ore/saptamana in ture de zi si de noapte • se lucreaza cu persoane cu dificultati de invatare, deficiente fizice etc. • experienta in ingrijirea varstnicilor reprezinta avantaj, dar nu este necesara deoarece se ofera training Alte informatii: -Interviul cu angajatorul va avea loc pe Skype, in limba engleza, dupa primirea CV-ului din partea candidatilor -Agentia noastra nu percepe taxe/comisioane pentru acest post!

50 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja