Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Ingrijitorul la domciliu va asista persoanele in varsta aflate in grija la toate activitatile necesare asigurarii confortului acestora, fiind astfel responsabil pentru: Pastrarea conditiilor igienico-sanitare; Supravegherea starii de sanatare; Respectarea prescriptiilor medicale si asistarea in procesul de administrare a medicamentelor; Asistarea in activitatile zilnice de imbracare, hrana, igiena, transport, etc. Salariu si alte informatii: Perioada de proba dureaza 3 luni si salariul este de: 8.70 GBP / ora in zi lucratoare vs. 9.32 GBP / ora in zi de weekend; Dupa perioada de proba salariul creste astfel: 10.03 GBP / ora in zi lucratoare vs. 10.72 GBP / ora in zi de weekend; Training gratuit constand in 3 zile teorie si alte cateva zile de 'training on the job' insotit de un coleg cu vechime in companie si experienta; Suport in identificarea unei locuinte si plata chiriei aferente primei luni in avans, inclusiv a garantiei - cu rambursare din salariile primelor luni de activitate; Masina de serviciu; Decontarea combustibil; Acordarea unei sume de 30 GBP pentru achizitionarea celor necesare cu ocazia mutarii in UK; Posibilitatea de a accesa gratuit training-uri de specialitate in domeniu (ex. dementa); Posibilitatea de a construi o cariera in domeniu si astfel de a obtine certificarele aferente.

Cerinte

Cunoasterea limbii Engleze la un nivel mediu; Permis de conducere categoria B; Atitudine pozitiva si rabdatoare; Persoana comunicativa si mai ales responsabila.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai