Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Căutăm doamne pentru posturi de Îngrijitori de Bătrâni la Domiciliu în Anglia cu Mașină (Domiciliary Care Assistant) Locație foarte aproape de Londra: Surrey (Woking, Epsom, Guildford, Hersham) Interviu direct cu angajatorul! Următorul training începe de la 03/11/2015 Înscireți acum! Beneficii: Salariu brut 8.60 pe oră 40-45 ore pe săptămână cu posibilitatea de a lucra ore suplimentare - Mașină de serviciu oferit gratuit către angajator. Training + suport oferit pentru a exersa conducerea la partea stângă și însotitor pentru perioada de adaptare! - Cazare vă așteaptă din prima zi!- 65-70 GBP/ săptămână: inclus apa, gaz, caldura, curent+ internet! - Echipă dinamică - Posibilitate de a evalua pofesional (NVQ2) Descrierea postului: Domiciliary Carer-ul se ocupa in principal cu asigurarea confortului batranului asistat. Un Domiciliary Carer are sarcina de a se deplasa acasa la mai multi pacienti pe zi folosind mașină. Ajutor oferit persoanei îngrijite în rutinele zilnice, acordarea îngrijirilor igienice. • Ajutor pentru realizarea igienei corporale (parţială sau totală). • Stimularea activității mentale și fizice a pacienților. • Se ocupă în principal cu asigurarea confortului persoanelor îngrijite. • Supravegherea stării de sănătate. • Mobilizare. • Supravegherea stării de sănătate. • Respectarea și aplicarea prescripțiilor medicale.

Cerinte

- Permis de conducere categoria B - inregistrat cu NINO in UK - Nivel Engleză mediu - abilități de comunicare bune - Experiența constă ca avantaj, dar nu este obligatoriu! - Persoana dinamica, responsabila organizata cu dorința de ajuta!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai