Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se lucreaza in azile de batrani, iar activitatile zilnice sunt: mobilizarea si transportul pacientilor, igiena corporala, hranirea, administrarea medicamentelor, iar comunicarea cu pacientii si sprijinul moral sunt esentiale. Beneficii: - Salariu: £7.00/ora - Ore de lucru: minimum 36de ore/saptamana, ture de zi, de seara sau weekenduri. - Cazarea este oferita de angajator contracost-chiria este cuprinsa intre £350-£375.00 / luna (inclusiv toate utilitatile -gaz, apa, caldura, electricitate) - O masa asigurata in timpul orelor de lucru, pentru ture mai mari de 8 ore - Uniforma asigurata gratuit - Cazier judiciar din Anglia-platit de companie - Concediu platit-28 de zile/an

Cerinte

- Candidatii trebuie sa vorbeasca fluent limba engleza si sa aiba minimum de experienta in ingrijirea varstnicilor. - De preferat studii de asistent medicali, fizioterapeut, etc.

30 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja