Detalii loc de munca

Descrierea jobului

In numele clientului nostru, unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii de ingrijire la domiciliu din Marea Britanie, angajam Asistent personal de Ingrijire la domiciliu (zona Elmbridge - Runnymede). Ca si Asistent personal de ingrijire la domiciliu de tipul Domiciliary Carer va trebui sa te deplasezi zilnic intre mai multi batrani care se vor afla in grija ta. Timpul petrecut alaturi de ei poate varia de la 30 de minute minimum si pana la 4 ore sau mai mult, in functie de programul alocat si sarcinile de indeplinit.

Cerinte

Pentru a fi un candidat potrivit pentru acest job, trebuie sa fii o persoana dinamica, responsabila, organizata si mai mult decat atat trebuie sa ai permis de conducere categoria B, sa fii un sofer increzator si cu o experienta de minimum 12 luni. Nivelul solicitat al limbii Engleze este mediu - conversational (vorbit, scris, citit). De asemenea, avem nevoie ca tu sa ai un minimum de experienta in domeniul ingrijirii la domiciliu (cu persoane straina sau chiar si din familie) SAU sa fi absolvit o scoala medicala sau de profil la orice nivel. BARBATII sunt eligibili DOAR daca au studii si practica in domeniul asistentei medicala / sociala, kinetoterapie, etc. In schimbul indeplinirii conditiilor de mai sus, angajatorul asigura un numar de minim 48 de ore lucratoare pe saptamana, si astfel un venit lunar de aproximativ 1.800 GBP / luna. Numarul de ore poate fi suplimentat cu acordul fiecarui angajat atat prin ore extra cat si de noapte, astfel ca la un numar de 65 de ore pe saptamana, atat cat lucreaza in medie un asistent personal de ingrijire, venitul tau ar putea ajunge la 2.500 GBP / luna. Iti oferim de asemenea 2 sedinte de condus cu un instructor local, astfel incat sa te familiarizezi cu drumurile din UK si nu in ultimul rand un contract semnat direct cu o firma angajatoare din Anglia. Iti deschidem calea catre posibilitatea cladirii unei cariere in domeniul ingrijirii la domiciliu, si nu oricum ... ci in cadrul unei echipe profesioniste care te va indruma pe tot parcursul colaborarii. Pentru mai multe detalii, asteptam aplicatia ta la adresa de e-mail.

5 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja