Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza personal feminin pentru ingrijire batrani la domiciliu. Conditii salariale: 350 - 500 Lire / saptamana / net Numarul de ore lucratoare/zi: program flexibil, 35 ore/ saptamana garantate Locatia: Wiltshire, Anglia Experienta necesara: experienta in domeniu prezinta avantaj, dar nu este obligatorie Responsabilitati: -activitati specifice unui infirmier ( spalat, ras, imbracat, etc) - oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice - pregatirea meselor pentru pacienti - administrarea medicamentelor -utilizarea de echipamente precum: dispozitive de ridicare,aparate pentru mersul pe jos -operatiuni de uz casniz ( ex: stergerea prafului, spalare, aspirarea, pastrarea curateniei in incapere ) -inregistrarea vizitelor la domiciliu -tratarea tuturor persoanelor cu respect și demnitate și asigurarea de servicii echitabile.

Cerinte

Cerinte: Cunostinte de limba engleza la nivel conversational Detinerea unui permis de conducere cat.B Disponibilitate la ture de noapte. Limbi straine: Limba Engleza – nivel conversational Educatie: Scoala profesionala /Liceu / Facultate Competente specifice:permis de conducere cat B Alte informatii: Cazare asigurata de angajator contra cost de la data inceperii contractului de munca Punerea la dispozitie de autoturism pentru deplasarea la domiciliul pacientilor (pentru o perioada determinata) Sesiune de orientare si traininguri Posibilitatea de a lucra ore suplimentare Program de munca de 6 zile/ saptamana

5 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja