Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania ofera: - salariu intre 1250 - 1600 GBP net/luna(depinde de nr de ore lucrate) - numarul de ore lucrate pe saptamana este de minim 40(10 ore pe zi, 4 zile pe saptamana) - posibilitate de a lucra suplimentar(6 zile pe saptamana) - Perioada contractului – nedeterminata - Se face un training de 3 luni de zile - Cazarea este oferita de angajator contracost:80 GBP/saptamana - Locatie: Leicester Marea Britanie

Cerinte

Responsabilitati: - activitati specifice de ingrijitor: spalat, barbierit, imbracat - sa prepare mancare pentru pacienti - sa mentina curatenia in casa: sa utilizeze masina de spalat, sa aspire etc... - sa administreze tratamentul - sa meraga la cumparaturi - sa trateze pacientii cu respect - sa fie o persoana optimista Cerinte: pasaport ori buletin valide certificat de nastere si sau casatorie cunoasterea limbii engleze la nivel conversational permis de conducere categoria B

6 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja