Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Human Voice este o companie nationala, furnizor de servicii de selectie si recrutare - plasare forta de munca in strainatate, al carei principal scop este acela de a livra servicii de calitate atat partenerilor, dar mai ales cadidatilor ce constituie si focusul principal al activitatii desfasurate. In numele clientului nostru, unul dintre cei mai impotanti furnizori de servicii de asistenta sociala din Marea Britanie, cautam personal de ingrijire la domiciliu in Anglia.

Cerinte

Ca ingrijitor la domiciliu va trebui sa ajuti persoanele din grija ta cu urmatoarele: - asigurarea unei vieti sociale active; - asigurarea suportului in toate aspectele legate de igiena personala; - asigurarea suportului in indeplinirea diverselor sarcini de natura casnica; Rolul acesta este unul care iti poate aduce atat satisfactii cat si provocari. De aceea, avem nevoie ca tu: - sa fii o persoana calma, rabdatoare, cu bune abilitati de comunicare si ascultare; - sa ai bune abilitati de comunicare in limba Engleza; - sa detii permis de conducere categoria B; - sa ai o minima experienta in ingrijirea persoanelor varstnice fie ele si din familie SAU ai absolvit o scoala medicala la orice nivel. Mai mult decat atat, iti oferim oportunitatea de a te specializa pe o anumita ramura, conform asteptarilor tale. Salariu si beneficii: - Iti garantam un numar de minimum 48 de ore pe saptamana, ceea ce va aduce venitul lunar la un nivel de 1.800 GBP. Acesta poate creste in functie de disponibilitatea ta si a numarului de ore saptamanale indeplinite (ex. App. 2.500 GBP/luna pentru un numar de 65 de ore lucrate saptamanal) - Iti vom asigura 2 sedinte de condus cu un instructor autorizat astfel incat tu sa te poti simti confortabil pe drumurile din UK; - Te vom ajuta cu identificarea unei locuinte si iti vom plati in avans chiria pentru prima luna - rambursabila din salariu, conform unui plan de rambursare agreat impreuna cu tine; - Iti vom acorda un avans din salariu, in cazul in care vei avea nevoie; Iti oferim oportunitatea semnarii unui contract de munca direct cu angajatorul din Anglia si suport pe toata durata colaborarii. Daca scopul tau este cladirea unei cariere in cadrul unei echipe tine si profesioniste si te regasesti in descrierea de mai sus, asteptam aplicatia ta la adresa de e-mail.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja