Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Wide Range Services organizeaza interviuri pentru posturi de Ingrjitor la domiciliu - live in - Anglia - cu partenerul nostru- ANGAJATOR DIRECT pe data de 20 mai in Bucuresti. Salariu brut de la 450 - 570 GBP / saptamana Cei interesați pot primi informații detaliate direct de la angajator. Dacă doriți un loc de muncă stabilă în Marea Britanie acesta este o oportunitate excelentă de a cunoaște personal angajatorul. Compania nu este o agenție, ci angajator direct! Contract de munca de lungă durată full time, concediu plătit. Participarea la acest eveniment este gratuit - Intregistrarea se face prin care[at]wrsconsult.co.uk Interviu -Skype pentru cei care nu pot sa participe. Așteptăm aplicatia dvs.dacă aveți experiență sau dacă doriți să acumulați experiență în domeniul îngrijirii a persoanelor vârstnice: Asistente medicale Cadre medicale Infirmieri

Cerinte

Necesită nivel de limbă Engleză mediu/avansat! Oferim: • Salariu competitiv • Training de 5 zile în Birmingham • Cazare și masă oferită • 1-2 ore timp liber/ zi • 28 de zile de concediu plătit / an Suport de la Managerul Regional pentru toți angajați! In plus, fiecare persoană plasat beneficiază sprijinul nostru de telefon 24/7. În cazul în care doriți să luați parte la interviu, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul Dumneavoastră care include numele, titlul, numărul de telefon pe adresa de mail: care[at]wrsconsult.co.uk

20 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja