Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CHAPLIN SOLUTIONS angajeaza Ingrijitor pentru ferma de capre in Franta, cu detasare. Beneficii: • NU PERCEPEM COMISION; • Cazare si transport, asigurate de angajator; • Asigurare medicala privata; • Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire; • Salariu net de 1100€/lunar pentru 39h/saptamana; • Posibilitatea de a efectua ore suplimentare; Cerinte: • Experienta in tot ce este necesar pentru ingrijirea caprelor intr-o ferma (mancare,curatenie; ingrijire iezi, muls); • Varsta cuprinsa intre 25-45 ani, disponibil de a lucra in Franta; • Limba franceza nivel conversational; • Rapiditate in miscare pentru lucru; • Permis de conducere categoria B; • Cunostinte in domeniul sanitar-veterinar ; • Experienta pe Tractor;

Cerinte

• Experienta in tot ce este necesar pentru ingrijirea caprelor intr-o ferma (mancare,curatenie; ingrijire iezi, muls); • Varsta cuprinsa intre 25-45 ani, disponibil de a lucra in Franta; • Limba franceza nivel conversational; • Rapiditate in miscare pentru lucru; • Permis de conducere categoria B; • Cunostinte in domeniul sanitar-veterinar ; • Experienta pe Tractor;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja