Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania Britanica LeTemp Recruitment angajeaza urgent: 3 femei in Care home, in Andover. Conditii foarte bune de cazare. Salariu 7.8lire/ora. Conditie obligatorie Limba engleza nivel mediu. 4 cupluri sau 8 persoane pentru Care Home in Devon, Barton Place. Nu este nevoie de interviu, doar de actele. Salarizare foarte buna! 1 Au pair, cu camera tip apartament privata, va trebui sa aiba grija de un copil, sa gateasca, treburi casnice. Este nevoie de limba engleza cel putin nivel mediu. Salarizare excelenta! 1 Ingrijitoare pentru Norwich, limba engleza nivel mediu, salarizare 7,8lire/ora. Trebuie sa achite 250lire pentru cazare. 1 Barbat pentru Live In. Cazare, salarizare excelenta! Limba engleza nivel mediu! Asteptam CV'urile Dvs cu mare interes

Cerinte

Conditie obligatorie Limba engleza nivel mediu. Nu este nevoie de interviu, doar de actele. Salarizare foarte buna! va trebui sa aiba grija de un copil, sa gateasca, treburi casnice. Este nevoie de limba engleza cel putin nivel mediu. Salarizare excelenta!

14 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja