Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RCC AGRO DK ofera in acest moment: -cel mai mic comision existent pentru plasarea fortei de munca in Danemarca. -colaborari doar cu angajatori corecti si onesti. RCC AGRO DK srl, ofera locuri de munca pt femei, barbati si cupluri,varsta 18-32 ani,vorbitori de limba engleza-nivel mediu,in fermele zootehnice din Danemarca.Posturile disponibile sunt pentru ingrijitori animale in ferme de porci,vaci sau pasari.

Cerinte

Contractele sunt pe o perioada de 12-18 luni cu posibilitate de prelungire pe o perioada nelimitata, in urmatoarele conditii : - salarizare : salariul minim brut in primele 6 luni este de cca : 11.021kr = 1470 euro brut(iar salariul net este de 1100 pana la 1200 euro ). In perioada 7 luni-18 luni salariul brut creste la cca 12.784 kr = 1680 euro brut(iar salariul net este : 1200-1300 euro ). -salariul brut de: 11.021kr (primele 6 luni) si 12.784 kr(7-18 luni) este pt 37 ore/saptamana, in total 160 ore pe luna. -orele suplimentare sunt platite cu aproximativ 100 coroane brut (13 euro) pe ora. Comisionul se achita doar din salariile 3,4, si 5 obtinute in Danemarca,transportul este asigurat de catre Rcc agro dk .Contravaloarea transportului poate fi inclusa in comision sau poate fi achitata de catre aplicant la urcarea in mijlocul de transport. Sediu: Iasi , str: Nicolina, nr 64 , cladirea de birouri Racemi(vis-a vis de fostul Bazar), et 2, cam 17 Contact: de luni pana joi intre 09.00 –16.00 iar vineri intre: 09-13.00

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja