Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Ce iti oferim : - contract de munca legal ,incheiat direct cu angajatorul din Marea Britanie ; - contract de munca full time, minim 40 ore / saptamana, garantat; - salariu incepand de la 8,50 GBP / ora, poate creste functie de experienta; - asistenta in obtinerea NINO si a cardului bancar; - cazare contra cost ( aproximativ 300 – 400 GBP / luna ,functie de locatie , se opreste din salariu ) - training de specialitate gratuit; - concediu platit 28 de zile / an ; - posibilitate de avansare in cadrul companiei; - plecari imediate, fara taxe sau comisione; Daca oferta noastra nu e pentru tine dar cunosti pe cineva care este interesat si si doreste sa plece recomada-ne si pe tine te rasplatim cu 250 lei, pentru fiecare persoana care se angajeaza !!

Cerinte

Ce ne dorim de la tine : - o atitudine pozitiva si seriozitate; - personalitate comunicativa si dinamica; - sa ai multa rabdare, sa fii amabil si intelegator; - limba engleza nivel mediu, se accepta si nivel incepator ; - interviurile se sustin pe skype, va rugam sa includeti in cv si un id de skype; - experienta profesionala este un avantaj; Nu percepem comisioane sau taxe ,dar candidatii trebuie sa aiba aproximativ 400 GBP in momentul plecarii , pentru transport si diverse cheluieli in Anglia , pana primesc primul salariu ( 3 saptamani)

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai