Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Salut, Venim cu cateva programe foarte avantajoase pe UK. Recrutam persoane pentru urmatoarele pozitii: NURSES/ CARER – contract pe 12 luni cu posibilitate de prelungire Plasamente: in azile de batrani pe intreg teritoriul UK Plata: 7,02GBP/hr, cu posibilitate de crestere dupa 6 luni la 7.25GBP/hr NU PERCEPEM COMISION SAU ALTE TAXE! Costurile dvs sunt: -bani cu biletul de avion -bani de buzunar (recomandam minim 300 GBP)

Cerinte

Conditii de eligibilitate: - Varsta cuprinsa intre 18-50 ani - Abosolvent cel putin de liceu sau colegiu national - Nivel mediu de cunostiinte al limbii engleze - studii sau experienta in domeniu sau domenii apropiate (babysitting, pedagogie, kinetoterapie, psihologie, kinetoterapie) Etape: interviu cu BRG, pregatirea dosarului, interviu cu partenerul, sosire in UK (cazare la un hostel pentru 1-4 saptamani cu micul dejun si cina incluse), inceperea plasamentului Cere mai multe informatii legate de programul de interes sau trimite direct CV-ul pe aupair@ brgwork.ro Organizam interviuri la cerere in perioada urmatoare! Pentru a pleca in mai - iunie trebuie sa te inscrii cat mai repede! O saptamana minunata de la BRG Office!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja