Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

BREXIT-UL NU TE AFECTEAZĂ DACĂ AI UN CONTRACT DE MUNCĂ LEGAL ÎN MAREA BRITANIE!!! PLECĂRI IMEDIATE!!! FĂRĂ TAXE, FĂRĂ COMISIOANE!!! LOCURI DE MUNCĂ pentru Infirmieri/Îngrijitori bătrâni/Asistenți medicali în Anglia- cu și fără experiență!!! Vorbeşti limba engleză la nivel conversaţional şi ai nevoie URGENT de un loc de muncă? Interviuri SMART în sistem SKYPE direct cu ANGAJATORII NU SE PERCEP TAXE SAU SERVICII DE MEDIERE! Program: Luni - Vineri, 9-17. Am ajutat sute de persoane să aibă o viață mai bună! Brilliant Recruitment- Alegerea numărul 1 a Candidaților și Angajatorilor! Descrierea jobului Beneficii: - Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată; - Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare; - Se decontează transportul în limita a 100 GBP (în funcţie de oferta aleasă); - Concediu de odihnă 28 de zile/an; - Cazarea este asigurată contra cost; - Salariile sunt între 7,40 si 16 GBP (în funcție de calificare și experiență); - Nu se cere obligatoriu experiență în domeniul îngrijirii de persoane, dar reprezintă avantaj (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs); - Pentru asistenții medicali - diplomă sau adeverință Postliceala Sanitară; - Nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori. Descrierea companiei Brilliant Recruitment- selecție personal calificat și necalificat la nivel internațional.

Cerinte

-limba engleză-conversațional; -nu se solicită obligatoriu calificări pentru infirmieri sau/și îngrijitori; -pentru asistenții medicali - diplomă sau adeverință Postliceala Sanitară.

40 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai