Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Programe: 1. Infirmiere în Azile, Clinici, Spitale 2. Infirmiere la domiciliul pacientului Beneficii: - Contract de muncă pe perioadă nedeterminată - Salariile sunt cuprinse între 7,60 și 10 lire pe oră, în funcție de calificare, experiență și ofertă - Cazarea este asigurată contra cost - Asistență în deschiderea NINO și cont bancar - Contractele sunt full time și se pot efectua ore suplimentare Aveţi şansa de a lucra cu angajatori de top! Pe durata desfăşurării contractului veţi avea oportunitatea de avansare profesională şi salarială. Vă oferim cele mai bune servicii şi posibilitatea de a dezvolta o carieră în străinătate!

Cerinte

Cerințe: - Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu-conversațional - Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs); - Permis de conducere categoria B (pentru oferta de Infirmier la domiciliul pacientului) - Disponibilitatea de a lucra minimum un an - Seriozitate - Profesionalism

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai