Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Selectăm femei, bărbați, cupluri, pentru a lucra pe postul de Îngrijitor bătrâni/Infirmier, în Azilele din Anglia! Beneficii: - Se oferă contracte de muncă pe perioada nedeterminată; - Contractele sunt full time și se pot efectua și ore suplimentare; - Concediu de odihnă 28 de zile/an; - Cazarea este asigurată contra cost; - Salarii cuprinse între 7,55 şi 9 lire pe oră Responsabilități: - Crearea unei relaţii cu pacienţii; - Identificarea nevoilor speciale ale pacienţilor; - Asistarea în efectuarea exercitiilor fizice; - Sprjinirea pacienţilor în activităţile zilnice; - Stabilirea unei rutine de lucru care ajută pacienţii cu activităţile zilnice; - Asigurarea confortului pacienţilor asistaţi; - Asistarea alimentaţiei şi administarea alimentelor; - Asigurarea suportului emoţional, atât a pacienţilor cât şi a familiei; - Asigurarea condiţiilor igienico-sanitare; - Ture de zi şi de noapte. Brilliant Recruitment - Alegerea numărul 1!

Cerinte

Cerințe: - Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional; - Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs); - Experienţă profesională (Cursuri de infirmier, Postliceala Sanitară) nu este obligatorie, dar poate constitui avantaj; - Nu se solicită diplome/calificări pentru infirmieri/îngrijitori; Brilliant Recruitment - Alegerea numărul 1!

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane