Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

SUPERLAND este o destinație diversificată pentru întreaga familie, un centru de destindere ce combină recreerea, divertismentul și relaxarea. SUPERLAND are ca principală misiune joaca și consumarea energiei copiilor în timp ce părinții se pot relaxa sau practica alte activități. La SUPERLAND, aceste activități ale copiilor sunt împachetate într-o ambianță sigură, curată, controlată climatic și supervizată, pentru a face exerciții și a se distra în timp ce le este stimulată imaginația și sunt provocați fizic.

Cerinte

Cel mai mare loc de joacă indoor din Europa angajează: 1. Ingrijitor cladiri Candidatul ideal trebuie să: - știe să zâmbească - nouă și mai ales copiilor nu ne plac persoanele îmbufnate; - fie de gașcă - toți suntem și dacă nu va fi nu se va simți bine cu noi; - fie sociabil - într-un an se va întâlni cu peste 1000.000 de copii (e indispensabil să iubească copiii); - fie dispus să învețe - și noi o facem pentru că suntem la început; - fie atent la detalii, organizat, punctual și foarte serios.

10 pozitii disponibile