Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam ingrijitori de batrani si asistenti medicali pentru azile de batrani si spitale private. INGRIJITORI SALARIU: • pentru incepatori intre 6,7 lire/h si 7,5 lire/ • pentru cei cu experienta (minim 6 luni) si cunoscatori ai limbii engleze la nivel mediu - avansat se plateste intre 7 lire/h si 12 lire/h ASISTENTI MEDICALI SALARIU: I. Pentru incepatori fara PIN: • se poate lucra ca si infirmier pana la obtinerea acestuia, aproximativ 3 luni • salariul pana la obtinerea PIN-ului: 7,5 - 10 lire/h • transport gratuit • intre 2 si 6 saptamani perioada de acomodare • 1000 sau 2000 lire pachet de relocare II. Pentru incepatori cu PIN: • se castiga intre 12 lire/h pana la 16 lire/h • transport gratuit • intre 2 si 6 saptamani perioada de acomodare • 1000 sau 2000 lire pachet de relocare III. Cu experienta • salariu 17 lire/h pana la 25 - 30 de lire/h • transport gratuit • intre 2 si 6 saptamani perioada de acomodare • 1000 sau 2000 lire pachet de relocare

Cerinte

CERINTE PENTRU INGRIJITORI • limba engleza la nivel conversational • seriozitate CAZARE: este oferita contra cost (50 - 60 de lire) CHELTUIELI: transport, hrana pentru 2 saptamani, (in unele cazuri sunt necesari si 65 lire pentru cazier) DOCUMENTE: • buletin valabil pe minim 6 luni • 2 recomandari (angajatori, profesori) ALTE DETALII • se pot lucra ore suplimentare • se accepta cupluri ------------------------------------------------------------------- CERINTE PENTRU ASISTENTI MEDICALI • engleza la nivel conversational - mediu • diploma sau adeverinta de asistent medical CAZARE: contra cost 50 - 60 de lire/saptamana ALTE DETALII • se pot face ore suplimentare • se accepta cupluri

30 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja