Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Descriere: Recrutam persoane cu sau fara experienta de ingrijire(femei, barbati, cupluri), pentru a lucra ca infirmier in azile din zona Deal, Kent, UK. Se ofera training, insa se cere un nivel mediu de limba engleza. Beneficii: Salariu: Infirmier: 7.2 lire/ora; Asistent medical cu PIN: 14 lire/ora Ore de lucru: 45-60 ore/saptamana Cazare: oferita contra-cost, 65 lire/sapt pentru camera dubla, 90 lire/sapt pentru camera single

Cerinte

Responsabilitatile jobului: Oferirea de ajutor pacientilor cu schimbatul hainelor, spalarea si utilizarea toaletei Oferirea de ajutor pacientilor cu problem de mobilitate si alte dizabilitati fizice; ajutorul cu utilizarea echipamentului personal Oferirea de ajutor in incurajarea de activitati fizice si mentale prin vorbirea cu pacientii, plimbatul acestora; impartasirea de activitati cum ar fi cititul, scrisul, hobby-uri si alte activitati recreationale Aranjatul paturilor, mentinerea ordinii in camerele pacientilor Servitul mesei, asistarea pacientilor in timp ce servesc masa daca este necesar Raspunsul la apelurile de urgenta, usa si telefon, intampinarea vizitatorilor Completarea de rapoarte Participarea la sedintele personalului si in activitati de training daca este necesar

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai