Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ingrijitori la domiciliu / azil – Marea Britanie ERS-BUCURESTI- FARA TAXE DE MEDIERE, selectam urgent cu plecari urgente,pentru Marea Britanie , As medicale/ infirmiere pentru munca in azile . Se ofera : Program de lucru intre 37,5 ore – 60 ore saptaminal la minim 7,2 Lire sterline / ora contracte de munca pe perioada de un an de zile, cu prelungire . Conditii salariale: 350 - 550 Lire / saptamana . Numarul de ore lucratoare/ zi: program flexibil, 35-60 ore/ saptamana ; Alte informatii : - Sesiune de orientare si traininguri ; - Program de munca de 5 zile/ saptamana / in ture . Inscriere doar cu Cv.

Cerinte

Experienta necesara : - experienta in domeniu ( chiar si in familie), este obligatorie Responsabilitati : - activitati specifice fisei postului ; - oferirea de suport psihic si fizic persoanelor varstnice ; - pregatirea meselor pentru pacienti ; - administrarea medicamentelor ; - utilizarea de echipamente precum: dispozitive de ridicare,aparate pentru mersul pe jos ; - operatiuni de uz casniz ( ex: stergerea prafului, spalare , aspirarea, pastrarea curateniei in incapere ) ; - tratarea tuturor persoanelor cu compasiune, respect , demnitate si asigurarea de servicii echitabile ; -disponibilitate imediata ; - compasiune, decenta, seriozitate, profesionalism ; - limba engleza – nivel conversational ; - disponibilitate la ture de noapte si ore suplimentare ( platite) ;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

80 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja