Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Pentru agentia noastra partenera din UK, cautam Live-in Care Assistants (femei) dornice sa lucreze in domeniul ingrijirilor la domiciliu in zone precum Reading, Hertfordshire, Surrey. Beneficii Oferite Salariul brut este cuprins £400 - £600/saptamana, in functie de client (se poate castiga pana la 2750 Euro brut/luna). Cazarea si mancarea sunt gratuite; Se poate lucra in reprize de 2 - 11 saptamani; Training gratuit din partea angajatorilor; cazarea si mesele sunt gratuite pe perioada trainingului. Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.

Cerinte

Cunostinte medii de limba engleza; De preferat, o minima experienta in domeniu si motivatie pentru a lucra cu persoane in varsta; Daca ati avut in grija un membru al familiei, nu ezitati sa ne contactati.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

Limbi straine necesare Engleza

30 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai