Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Tomasi Group angajeaza Ingrijitori / Ingrijitoare persoane cu nevoi speciale care sa-i ajute pe acestia sa se dezvolte intr-un mediu stabil. Asiguram aceste servicii in mai multe zone din UK, dar si in locatii diverse (centre de ingrijire, scoli, la domiciliul persoanei respective). Descrierea jobului: - Acorda sprijin fizic si emotional in activitatile zilnice pentru persoanele asistate (activitati educative, de igiena personala, suport social, etc); - Respecta procedurile si planul individual de ingrijire in acord cu standardele existente; - Administreaza medicatie sau sprijin necesar la nevoie; - Sprijina participarea la activitati educative sau extra-educative; - Asigura respectarea drepturilor si sigurantei personelor asistate in toate situatiile; - Intocmeste rapoarte zilnice sau note pentru monitorizarea progresului / situatiei persoanei asistate; - Comunica managerilor orice aspect relevant / schimbare cu privire la situatia persoanei asistate; - Respecta normele de sanatate si securitate in munca.

Cerinte

- De dorit - experienta in domeniul ingrijire/sprijin persoane cu nevoi speciale (copii sau adulti, centre de ingrjire, scoli speciale, centre de zi, etc.); - Limba engleza - nivel minim/de baza (intelegere, scriere, vorbire); - Persoana organizata, pozitiva, comunicativa, sociabila, lucru in echipa; - Carnet de conducere (reprezinta avantaj). Avantaje: - NU PERCEPEM COMISION; - Se acorda repaus saptamanal si concediu platit; - Salariu: 8 £/ora, brut.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai