Detalii loc de munca

Descrierea jobului

"Sanatatea omului este telul suprem al actului medical. Obligatia ingrijitorului consta in a apara sanatatea fizica si mentala a omului, in a usura suferintele, in respectul vietii si demnitatii persoanei umane, fara discriminari in functie de varsta, sex, rasa, etnie, religie, nationalitate, conditie sociala, ideologie politica sau orice alt motiv" Recrutam ingrijitori, cu sau fara experienta, buni cunoscatori ai limbii engleze, pentru a lucra in cadrul familiilor gazda din Marea Britanie. Se asigura contract pe durata nedeterminata, perioada de proba va fi de 1 luna.Toate persoanele acceptate pentru ocuparea postului beneficiaza de trainig. Cazarea este asigurata prin sprijinul angajatorului. Alte facilitati: concediu de odihna 5-6 saptamani pe an, zile libere (Sarbatorile legale, Craciunul, Ziua Cadourilor), concediu medical platit, suport in obtinerea NMC, mentor,preluare de pe aeroport la sosire.Salariul se plateste in regim de tarif orar, intre 7,60-9,80 GBP/ora. Saptamanal se lucreaza 48 ore. Candidatii trebuie sa detina permis de conducere cu categoria B. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre. Aplicatii va consta in CV redactat in limba engleza, foto tinuta decenta.Persoanele selectate vor fi supuse unui interviu cu reprezentantul angajatorului. Cerinte : Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu; Varsta cuprinsa intre : 20 si 50 de ani; Candidatii interesati de aceasta oferta sunt rugati sa aplice cu CV detaliat, redactat in limba engleza, insotit de foto corp intreg.Aplicatia va fi trimisa pe oricare din adresele de e-mail ale firmei noastre. Candidatii pot depune Cv la sediul agentiei : Strada Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3 ,Tulcea! NU SE PERCEPE COMISION!!!!

Cerinte

Cunostinte de limba engleza la nivel mediu; Permis de conducere categoria B; Varsta cuprinsa intre 20 si 50 de ani; Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj; Stare de sanatate buna si fara antecedente penale; Acceptarea conditiilor prezentate de catre recrutor.

15 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja