Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR.Agency recruteaza candidati pentru posturile de Ingrijitori varstnici , in Italia, „Ingrijitorul încurajează şi ocroteşte — este pregătit să se îngrijească de bolnavi, de accidentaţi şi de persoanele în vârstă.“ "Sanatatea omului este telul suprem al actului medical. Obligatia ingrijitorului consta in a apara sanatatea fizica si mentala a omului, in a usura suferintele, in respectul vietii si demnitatii persoanei umane, fara discriminari in functie de varsta, sex, rasa, etnie, religie, nationalitate, conditie sociala, ideologie politica sau orice alt motiv" Facilitati : Se ofera salariul lunar intre 600 si 800 Euro . Cazarea si masa sunt asigurate gratuit de catre familia gazda . Se incheie contract de munca pe perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire . Cerinte : -Cunostintele limbii italiene la nivel mediu;; -Calificare Ingrijitori varstnici -Experienta de munca anterioara in domeniu ; Persoanele interesate sunt rugate sa aplice cu un Cv pe una din adresele de email a firmei noastre , sau pot veni la sediu agentiei cu un CV -Strada Pacii, Nr.3,Bl.S2,Sc.B,Ap.3, tulcea ,Judet Tulcea.

Cerinte

Cerinte : -Cunostintele limbii italiene la nivel mediu;; -Calificare Ingrijitori varstnici -Experienta de munca anterioara in domeniu ; -Fara antecedente penale ; -Stare de sanatate buna;

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Italiana

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja