Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Care assistant la domiciliu: Se cauta Care Assistant pentru a lucra la domiciliul pacientilor, in zona de Sud-Vest a Londrei(Berkshire). Pacientii sunt cu boli in faza terminala sau pacienti capabili sa isi desfasoare singuri nevoile de baza. Vizita se face la domiciliul pacientilor si se urmeaza un plan strict de ingrijire. Beneficii: – Salariu: 7.85 lire/ora(luni-vineri) si 8.80 lire/ora(weekend) – Program de lucru: minim 40 ore/saptamana – Cazare: oferita contra cost, 70-80 lire/saptamana – Se ofera training. Cerinte: – De preferat detinerea permisului de conducere(Puteti aplica la job si daca nu detineti permis de conducere, dar trebuie sa gasiti alt mijloc de transport pentru a ajunge la pacienti) Se ofera masina de serviciu dupa trecerea cursului de conducere cu instructorul. – Nivel limba engleza B1, buna capacitate de scriere si comunicare in engleza – Persoane dispuse la program prelungit; Clinic sanatoase – Experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj – Persoane disponibile la contract pe o perioada de cel putin un an. Care assistant in azil: Se cauta Care Assistant pentru a lucra in azile de pe intreg teritoriul UK. Beneficii: – Salariu intre 7.20 – 7.90 lire/ora – Cazare gratuita pentru primele saptamani in UK – Program de lucru: minim 35 ore/saptamana Alte informatii: -Interviul cu angajatorul va avea loc pe Skype, in limba engleza, dupa primirea CV-ului din partea candidatilor -Agentia noastra nu percepe taxe/comisioane pentru acest post!

Cerinte

Cerinte: – Disponibilitate la program flexibil(se lucreaza pe ture) – Experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj – Engleza la nivel conversational – Experienta nu este obligatorie, dar constituie un avantaj

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja