Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Job4Life recruteaza pentru partenerul sau din Marea Britanie ingrijitori (femei/barbati) cu sau fara experienta in azile pentru persoane varstnice. Locatii: Gloucester & Wiltshire (zona Swindon) si Wellinborough Oferta salariala: £6,70 - £7/ora lucrata dar poate ajunge intre £7,20 - £7,50/ora lucrata Beneficii: posibilitatea asigurarii transportului pana in Marea Britanie de catre angajator pentru ca mai apoi, suma sa fie dedusa din salariu; contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie; cazare asigurata contracost in apropierea azilului - intre £70 - £77 pe saptamana; Training, vacanta, program de lucru: training - 2 saptamani (daca va fi necesar - in functie de experienta); concediu: 4 saptamani/an + 8 zile libere (sarbatori nationale); ore lucrate: 37,5 ore/saptmana; program de lucru: ture de dimineata (7:00 - 15:00), seara (14:30 - 22:00), posibilitatea de a lucra si ture de noapte;

Cerinte

Limba engleza - nivel mediu (scris, vorbit); experienta pe o pozitie asemenatoare - reprezinta avantaj; candidatii interesati trebuie sa fie apti fizic ( atat barbatii cat si femeile); CV in limba engleza; Responsabilitati: acordarea ingrijirilor igienice necesare; ajutor acordat personalului pentru servirea meselor; ridicarea şi mutarea persoanei, îmbăierea şi îmbrăcarea (în unele cazuri) oferirea de suport psihic si fizic pacientilor; tratarea tuturor persoanelor cu compasiune, respect , demnitate si asigurarea de servicii echitabile; mentinerea unui mediu curat pentru pacienti; NU PERCEPEM COMISION/TAXA DE LA CANDIDATI!!!

10 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja