Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania angajatoare are sediul central în Cheltenham şi sucursale în Sud-Vestul şi Centrul Angliei. Oferă sevicii de: - îngrijire la domiciliu (Domiciliary Care) - se lucrează pe ore (15, 30 de minute sau o oră pe vizită), respectându-se un program de lucru în fiecare zi; - îngrijitori care să locuiască la domiciliul pacientului (Live In care)- se stau 24 de ore pe zi cu clientul. Beneficii: Se ofera cazare pentru primele 12 luni, dupa care sunteti responsabil de propria cazare; Se ofera cazare şi maşină; Se ofera telefon mobil şi GPS; Se asigura transportul până în Anglia, veti fi luat de la aeroport şi condus la locuinţele pentru angajaţii.

Cerinte

Cerințe job: Candidatul trebuie sa fie o persoana serioasa, responsabila, cunoscatoare de limba engleza la un nivel mediu, trebuie sa detina permis de conducere , de asemenea experienta in domeniu constiuie un avantaj.

10 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja