Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Human Voice este furnizor de servicii de selectie si recrutare - plasare forta de munca in strainatate, al carei principal scop este acela de a livra servicii de calitate atat partenerilor, dar mai ales cadidatilor ce constituie si focusul principal al activitatii pe care o desfasuram.

Cerinte

In numele clientului nostru, unul dintre cei mai impotanti furnizori de servicii de asistenta sociala din Marea Britanie, cautam personal de ingrijire la domiciliu in Anglia. Ca ingrijitor la domiciliu, esti responsabil pentru asigurarea: - unei vieti sociale active; - suportului in toate aspectele legate de igiena personala; - suportului in vederea indeplinirii diverselor sarcini de natura casnica; Rolul acesta este unul care iti poate aduce atat satisfactii cat si provocari. De aceea, avem nevoie ca tu: - sa fii o persoana calma, rabdatoare, cu bune abilitati de comunicare si ascultare; - sa ai bune abilitati de comunicare in limba Engleza - NIVEL CONVERSATIONAL; - sa detii permis de conducere categoria B - CONDITIE OBLIGATORIE; - sa ai o minima experienta in ingrijirea persoanelor varstnice fie ele si din familie SAU ai absolvit o scoala medicala la orice nivel. Mai mult decat atat, iti oferim oportunitatea de a te specializa pe o anumita ramura, conform asteptarilor tale. In schimbul efortului tau, noi iti oferim salariu motivant si beneficii pe masura; Iti oferim oportunitatea semnarii unui contract de munca direct cu angajatorul din Anglia si suport pe toata durata colaborarii. Pentru a afla mai multe detalii, asteptam aplicatia ta pe adresa de e-mail.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja