Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam infirmiere cu/fara experienta in azile private din Marea Britanie cu incepere imediata! Beneficii: – obtinerea unui loc de munca stabil si sigur in Marea Britanie – statutul de self-employed ( PFA in Romania ) – program full-time oferit – training constant la locul de munca platit la ora – salariu avantajos net platit saptamanal direct in cont 1100-1400 lire/luna – posibilitatea de avansare rapida in cariera si obtinerea cursurilor in domeniul sanatatii recunoscute international – inceperi imediate in urma sustinerii interviului cu angajatorul britanic

Cerinte

Cerinte: – limba engleza la nivel mediu-conversational – experienta reprezinta un atu insa nu este obligatorie – capacitatea de relocare in Anglia – seriozitate si dorinta de invatare pentru avansare Alte informatii: Se ofera training si cursuri inainte de inceperea jobului Salariu saptamanal platit la ora de munca efectuata Suport oferit de compania noastra si angajatorul britanic pentru obtinerea actelor legale in Anglia Cuplurile sunt binevenite! Nu percepem taxe sau comisioane! Va asteptam CV-urile in limba engleza si o poza tip portret pe adresa companiei noastre. Va dorim mult succes in cariera! Echipa Enjoy Jobs Recruitment

35 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja