Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal: Inspector Resurse Umane - cursul IRU absolvit cu certificat de calificare recunoscut de Min. Educatiei; - experienta necesara min 2 ani; - lb. engleza nivel mediu - rezistenta la stres; - persoana organizata si capabila de a stabili prioritatile; - cunostinte operare PC Rsponsabilitati: Intocmirea si administrarea dosarelor de personal Intocmirea si evidenta pontajelor lunare, concedii de odihna, medicale, fara plata, adeverinte, etc. Transmiterea către autorităţi (AJOFM, Casa de Sănătate, etc.) documentelor specifice, conform legislaţiei în domeniu Realizarea de fise de post, organigrame. Alte activitati administrative.

Cerinte

Inspector Resurse Umane - cursul IRU absolvit cu certificat de calificare recunoscut de Min. Educatiei; - experienta necesara min 2 ani; - lb. engleza nivel mediu; - rezistenta la stres; - persoana organizata si capabila de a stabili prioritatile; - cunostinte operare PC

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja