Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca Srl recruteaza personal cu experienta pentru un service profesional in Olanda. Inspectorul de calitate va verifica dacă reparațiile critice de siguranță sunt executate pentru a îndeplini standardele și specificațiile motoarelor Tesla. El / ea este responsabil pentru inspecția reparațiilor pe vehicule și subansambleaza coordonarea activităților rezultate din reparații neconforme, inclusiv activități de reprelucrare și raportarea către organizația de calitate. Inspectorul de calitate va lucra în strânsă colaborare cu tehnicienii de calitate pentru a furniza rapoarte, diagrame și grafice pentru a monitoriza și a îmbunătăți calitatea produsului. Oferta include: Salarizare: intre € 2100 si € 2450 euro/luna brut - platit saptamanal Ore de munca: 40 ore/saptamana Ore suplimentare: se platesc cu 125% Cazare: case- asigurata camera single la 100 euro pe sapatamana Concediu platit: 24 zile pe an Transport: asigurate masini de la companie-3 euro/zi Compensatie transport: 0.15 euro/km Cursuri de limba olandeza: se ofera dupa 6 luni de munca Se ofera training-uri!

Cerinte

• Diploma de master in mecanica sau experiență relevantă în întreținerea și repararea autovehiculelor • Experiența cu testare și echipamente de diagnoza, de înaltă tensiune (încălzire, ventilație și aer condiționat), sisteme hidraulice, frâne, testarea și repararea sistemelor și a modulelor electronice. • Abilitatea de a citi și interpreta desenele mecanice și electrice de bază (GD & T) • Experimentat cu instrumente informatice, inclusiv Word, Excel și Outlook. • Trebuie să fie fiabil, inovatoar • Abilitatea de a gestiona diferite sarcini simultan, să stabilească prioritățile corecte, de a organiza propriul program si sa faca fata termenelor limită. • Sa fie disponibil sa lucreze in 3 schimburi. • Cunoștințe bune (în scris și verbal) a limbii engleze.

5 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai