Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Arabia Saudita

Descrierea jobului - Arabia Saudita

Pozitie : Surveyor/Inspector Tara : Arabia Saudita Locatie : Riyadh Pozitii disponibile: 3 Locul de munca: Companie miniera Salariu : Se negociaza la interviu Ce ofera Angajatorul : Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, Se lucreaza in medie 48 de ore pe saptamana, Asigurari sociale, Asigurari medicale, Cazare : asigurata de angajator, Costul transportului este suportat de angajator, Ore suplimentare , Concediu platit,

Cerinte

Responsabilitati: Utilizeaza echipamente de studiu pentru a stabili puncte de vedere, mine deterministe creșteri, distanțe, etc. pentru operațiunile miniere. Înregistrările colectate date și calcule cu privire la datele examinate desfasoara activitate și ridică la supervizor pentru prelucrare ulterioară. Intocmeste desene de mana ale zonelor cercetate creșteri indicatoare, distanțe, tranziții, etc. De date Intrări la sistem SURPAC pentru analiza și elaborarea de planuri și informații pentru minerit viitoare. Asigură făcut echipamente de cercetare sunt menținute în stare corectă de lucru, în orice moment, set-up corect pentru o intervenție chirurgicală și a avut nevoie de material studiu și furnizările sunt alimentate în mod regulat. ia act de reglementările de securitate și asigură-a respectat Helpers cu instrucțiuni ce caută. „ Conditii de recrutare: Obligatoriu: Diploma de Inginerie Civila Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit Experienta pe pozitia de Surveyor/Inspector de minimum 6 ani in mina Experienta in utilizarea AUTOCAD si SURPAC Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai