Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Instalatii de incalzire (central termice, calorifere, etc.) - Instalatii incalzire prin podea, pereti - Instalatii sanitare (chiuvete,toalete,cazi,dusuri, etc.) - Instalatii clima/aer conditionat civil si industrial - Instalatii apa/gaz, conducte, civil si industrial Studii: Scoala profesională / Liceu - Limba straina: Germană la nivel mediu-conversational

Cerinte

- calificare in domeniu – Diploma, Atestat - experienta in domeniu minim 5 ani - cunostinte in domeniul sudurii constituie avantaj - controlul calitatii Beneficii Oferite - Salariul: 12,00 € / ora – Brut, cu posibilitati de crestere odata cu vechimea in cadrul firmei - Diurna : incepand de la 4 € / ora – Net, separat de salariu. Diurna se acorda pentru cheltuielile de transport, cazare si masa ale angajatului. Diurna poate creste in functie de calificarea si experienta angajatului. - Contractul de munca : perioada nedeterminata - Concediu de odihna : 24 zile / an Alte beneficii - Asigurare de sanatate - Somaj - Pensie

10 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja