Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

 Realizeaza lucrari si asigura intretinerea si mentenanta in reteaua de apa uzata  Verifică funcţionalitatea reţelei de canalizare  Verifică şi operează instalaţiile sub presiune  Montează / demontează echipamentele speciale de curăţare  Desfundă canale nevizitabile şi racorduri de canal cu mijloace manuale sau mecanizate  Execută săpătura manuală şi mecanizată  Montează / demontează sisteme de sprijinire a malurilor  Montează/demontează echipamente de măsura

Cerinte

 Studii: elementare  Calificare: Instalator alimentari apa/canalizare Program :  8 ore (in schimburi)  Posibilitate de consemnare pentru lucrari urgente Beneficii  Prima de vacanta: 70% din venitul brut anual  Prima de Paste: … + tichet cadou  Prima Craciun:  Prima pentru ziua de nastere:  Prima individuala pentru depasirea indicatorilor de performanta  Prima semestriala pentru atingerea obiectivelor pe structura  Cadouri de sarbatori pentru copiii minori  Decontarea biletului de odihna si tratament pana la valoarea de 50%

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai