Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Angajăm INSTALATORI HVAC pentru clientul nostru din Belgia, companie specializată în domeniul instalațiilor sanitare și sistemelor de ventilație HVAC din zona Gistel. Responsabilități: - pregătire în vederea instalării țevilor pentru ventilație și măsurarea acestora; - montarea și demontarea instalațiilor de ventilație; - utilizarea adecvată a mașinăriilor și echipamentelor alocate; - deplasarea la diverse șantiere cu masina de serviciu în fiecare zi; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență de minim 3 ani în domeniul instalațiilor sanitare și sistemelor de ventilație HVAC; - cunoștințe de limba engleză sau franceză la nivel conversațional; - permis de conducere categoria B;

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai