Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Funcţia: Specialist sistem de incalzire / Instalator Domeniul: Construcţii Ţara: Olanda Salariu: 450~500 euro/saptamana (neto) 350~400 euro/saptamana (fara masina) Descrierea fucţiei: Ca specialist de sistem de încălzire sacinile vor include instalaţia echipamentului de încălzire. Conform desenului-schiţei veţi decide unde trebuie instalate ţevele. Deasemenea veţi instala radiatoarele, cazanele (kettles în engleză), termostatul şi veţi regla butoanele. După instalarea sistemului veţi controla şi veţi testa toată instalaţia daca totul funcţionează cum trebuie.

Cerinte

-Un nivel minim de educaţie într-un colegiu specializat -Să puteţi suda AUTO-GEN şi-ori TIG -Să aveţi experienţa cu Vitalk, Mapress ş i Fusiotherm -Să puteţi suda şi aveţi experienţa cu lipirea tare (hard solder) -Să aveţi experienţa cu asamblarea sistemelor de încălzire -Să puteţi lucra independent de pe desen-schiţă -Să puţeţi pune prioritate -Să instruiţi şi alţi mecanici ori studenţi-mecanici -Să aveţi permis de conducere cat. B -Să cunoaşteţi bine limba engleză ori limba germană

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja