Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Compania de recrutare Infomunca cautam instalatori apa pentru o companie mare din Olanda. Responsabilitati: 1) Asamblați secțiunile conductelor, tubulaturile și fitingurile 2) Umpleți țevile sau armăturile cu apă sau aer și verificați manometrele pentru detectarea și localizarea scurgerilor. 3) Revizuiți planurile și codurile de construcție și specificațiile pentru a stabili detaliile și procedurile de lucru. 4) Pregătirea estimărilor costurilor de muncă scrise și negocierea contractelor. 5) Planurile de construcție a clădirilor și inspectarea structurilor pentru a evalua necesitățile materialelor și echipamentelor, pentru a stabili succesiunea instalațiilor de conducte și pentru a planifica instalarea în jurul unor obstacole cum ar fi cablarea electrică. 6) Localizați și marcați poziția instalațiilor de țevi, a conexiunilor, a orificiilor de trecere și a elementelor de fixare în structuri, folosind instrumente de măsurare, cum ar fi rigle și niveluri. 7) Măsurați, tăiați, înșurubați și îndoiți țevile la un unghi dorit. Beneficii: - Salar de inceput 1700 Euro NET - Cazare asigurata Gratuit - Program de lucru de 40 ore saptamanal - Contract pe termen lung NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

Se solicita sa vorbiti conversational limba engleza sau germana Experienta in cititul proiectelor Experienta ca si instalator este necesara Permis de conducere

5 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai