Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

EBC HR Solutions recrutează un Instalator Centrale Termice pentru o companie ce furnizează soluții integrate de climatizare, import de echipamente și servicii de mentenanță în București. Responsabilități: • Execută lucurările de montaj pentru centralele termice; • Întocmește procesele verbale de montaj. Oferte / Bonusuri: • Salariu și avantaje motivante în funcție de activitatea desfășurată; • Lucru într-o echipă profesionistă; • Training-uri externe la producători; • Calificări; • Decontare transport.

Cerinte

• Experiența în domeniul mentenanței instalațiilor de încălzire constituie un avantaj! • Experiența în domeniul montajului instalațiilor de aer condiționat constituie un avantaj! • Autorizație ISCIR - VTP / RSL constituie avantaj; • Coerență în gândire, comunicare ușoară, capacitate de analiză și sinteză, luarea deciziilor, de a influența; • Dorința de a-i sprijini pe ceilalți, dorință de învățare, simțul datoriei, capacitate organizatorică, loialitate, flexibilitate și inițiativă; • Disponibilitate la deplasări (25% din timp); • Experiență în montarea și mentenanța instalațiilor de climatizare constituie avantaj! • Permis auto categoria B - Avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai