Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Instalator electric construcții metalice, Olanda Număr poziții: 10 Dată de start:imediat Ofertă: Salariu: 2000 euro Curs VCA plătit de angajator Curs de lucru la înălțime- plătit de angajator Uniformă oferită de către angajator Condiții de muncă occidentale Contract de muncă olandez Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleză

Cerinte

Calificare Cunoștințe de limba engleză nivel avansat (termini tehnici) Experiență anterioară cu lucrul la înălțime (electrician) sau instalator construcții de oțel Abilitatea de a contrui stații de bază Abilitatea de a construi sisteme de antenă pe construcții deja existente Experiență în construirea de sisteme GSM, UMCS și stații de cablare Experiență în montarea de construcții metalice pe înălțimi Permis auto categoria B Spirit de echipă Disponibil pentru contract pe termen lung Reprezintă avantaj: certificat IRATA, certificate și diplome relevante pentru această poziție, capacitatea de a utiliza site master

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja