Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o societate colaboratoare din Franta, Instalator- electrician in renovari interioare. Responsabilitatile postului: -trebuie sa refaca integral instalatia sanitara si termica; -reteaua de distributie apa rece si calda; -ventilatie mecanica si reteaua de evacuare; -montarea instalatiei electrice, panourile, intrerupatoarele si prizele; -repararea si reconditionarea instalatiilor electrice; -realizarea diverselor lucrari de instalare, reglaj sau depanaj ale echipamentelor; -tragerea cablurilor prin tuburi fixe si flexibile. Se ofera: -salarizare bruta de 1500 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; -abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; -experienta pe un post similar atat in tara cat si in strainatate; -conditie fizica potrivita muncii realizate si dinamism.

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja